Головна
Скляні двері
Душові кабіни
Розсувні системи
Скляні вітрини
Скляні сходи
Скляні перегородки
Скляні навіси
Скляні підлоги
Світильники
Гартоване скло


Скляні двері

Скляні двері

Виробництво та монтаж скляних дверей

В останній час в моді скляні двері, котрі представлені в широкому асортименті на українському ринку.

Стильні та практичні двері з загартованого скла можна побачити не тільки в сучасних офісних приміщеннях чи торгових центрах, але й в звичайних квартирах.

Сьогодні виготовлення та монтаж скляних дверей - основна частина нашої діяльності.

Крім скляних дверей ми пропонуємо різноманітні світлопрозорі конструкції із загартованого скла - автоматичні та розсувні двері, двері для душових кабін, зовнішні та міжкімнатні двері, скляні перегородки, а також інші вироби.

Високоякісне загартоване скло має цілу низку технологічних переваг, з якими не зрівняється жоден інший матеріал. Скляні конструкції дозволяють робити будь-які приміщення більш просторими, світлішими й легкими.

Виготовлення скляних дверей

Наша компанія займається виробництвом двері зі скла на замовлення, що гарантує кожному клієнтові індивідуальний підхід.

Ми використовуємо сучасне європейське обладнання, за допомогою якого якісно нарізаємо полотна по індивідуальнім розмірам. Завдяки високоточному центру ми гарантовано отримаємо мінімальну похибку в розмірах готових виробів.

На сьогодні не тільки прості люди, але й сучасні дизайнери та архітектори, конструктори й проектанти почали все частіше вибирати скляні конструкції.

Адже вони суттєво виграють за своїми показниками, такими як естетична привабливість, міцність, довговічність, надійність і зносостійкість. Сучасні скляні двері можуть бути різного типу відкривання. Це не тільки маятникові двері, які здатні відкриватись в обидва боки.

Це також зручні розсувні міжкімнатні двері з автоматичним та ручним способом відкривання. Не варто забувати й про орні двері, які зручно відкриваються назовні та всередину приміщення.

Скляні двері Львів

Під час виготовлення скляних дверей використовується сучасна фурнітура з накладками з нержавіючої сталі або алюмінію. Завдяки багатому вибору високоякісної фурнітури, суцільноскляні двері зі скла мають безліч монтажних рішень.

Ми використовуємо матове скло, на яке можуть бути нанесені яскраві піскоструйні малюнки. Ви можете вигідно замовити не тільки вхідні двері з загартованого скла, але й практичні розпашні двері та навіть унікальні маятникові двері.

Ми використовуємо технологію виготовлення скляних дверей з високоякісного скло товщиною від 6 до 20 міліметрів, яке має значний попит на ринку.