Головна
Скляні двері
Душові кабіни
Розсувні системи
Скляні вітрини
Скляні сходи
Скляні перегородки
Скляні навіси
Скляні підлоги
Світильники
Гартоване скло


Гартоване скло

Гартоване скло

В сучасному світі все частіше зустрічаються різноманітні скляні конструкції, вироблені з високоякісного гартоватого скла. Це унікальне скло, яке ще дуже часто називають сталінітом, пройшло спеціальну температурну обробку.

Загартоване скло у 5 разів міцніше звичайного скла. Воно здатне витримати температурні нагрузки до 300 градусів. У нього ​​міцність збільшена майже в 5 разів, а також суттєво збільшена ударостійкість.

Якщо з якихось причин його пошкодити або навмисно розбити - воно просто розлетиться на дуже дрібні шматочки без гострих країв. Завдяки цій властивості сталініт рахується більш безпечним та надійним для здоров'я людини. Завжди пам'ятайте про те, що Ваша безпека буде надійно захищена.

Товщина загартованого скла починається від 4 мм і може доходити до 19 мм. Гартоване скло здатне витримати

навантаження до 300 градусів Цельсія. Наша компанія займається виробництвом високотехнологічних та надійних скляних виробів. Серед явних переваг каленого скла потрібно виділити надійність, завдяки якій Ви отримуєте високоякісні та практичні скляні вироби, які можуть прослужити дуже тривалий час.

Термічна обробка скла гарантує його подальшу стійкість та надійність.

Гартоване скло - душеві кабіни

Підготовлене скло піддається дуже сильному нагріванню до температури близько 600-700 градусів, після чого його різко охолоджують.

Це дозволяє каленому склу витримати великі навантаження на вигин та зберегти свої основні властивості. Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією і ми зробимо для Вас все, щоб Ви залишилися задоволеними.

Загартоване скло може бути енергозберігаюче, рефлективне, візерунчасте, матове, прозоре, тоноване, кольорове або містити малюнок. Завдяки сучасній технології піскоструйної обробки, кожне скло може стати справжнім витвором мистецтва. В сучасному світі гартоване скло може бути застосоване в різноманітних конструкціях зимових садів, дахів і козирків, огорожах парапетів та сходів, скляних дверей саун, міжкімнатних перегородках у квартирах та офісах, а також в стильних вітринах магазинів і навіть торгових центрів.

Для забезпечення максимальної безпеки використовується спеціальна єврокромка. Високоякісна обробка торців проводиться на сучасному європейському обладнані.

З часом оптичні властивості загартованого скла практично не змінюються, що в черговий раз підтверджує його надійність.